Luty i marzec to czas, kiedy odbywa się najwięcej konkursów. Wiadomo, że nie każdy wygrywa, ale i... nie każdy przegrywa! Najwięcej satysfakcji i radości powinno się mieć z samego przygotowania do konkursu. Można przecież pogłębić swoją wiedzę na jakiś temat, zainteresować się czymś nowym. Wtedy, nawet jeśli nie zdobędziemy miejsca na podium, możemy być pewni, że „wygrywamy". Nie znaczy to oczywiście, że każdy konkurs jest tak samo fascynujący. Zdarzają się konkursy, które uczą… jak się nudzić! I... jak marnować czas! Na szczęście zwykle wygrywają te z „pierwszej grupy". Szczegółowe informacje dotyczące różnych konkursów znajdują się na ściennej gazetce samorządowej. Naprawdę warto brać w nich udział! Powodzenia!

M. K.

Gimnazjalna Gazeta Uczniów „Luz News"   luty 2005   nr 4

Wydawca gazety „Luz news":

Zespół Placówek Oświatowych

im. Unii Europejskiej w Boronowie

Opieka merytoryczna: p. Tatiana Jeleńska,
p. Barbara Brol - Kapica

Korekta: p. Joanna Rutkowska

Redakcja: Magdalena Korzekwa, członkowie SKE „Eureka"

Kopiowanie: Sekretariat ZPO

NOWE OBLICZE WASZEJ
GAZETY...

Drodzy czytelnicy „Luz News"! Gazeta, którą trzymacie w ręku jest Waszą gazetą, czyli

pismem gimnazjalistów z Boronowa. Redakcja jest otwarta na wszelkie uwagi i propozycje dotyczące „Luz News". Zależy nam, aby artykuły nie były nudne, ale wciągające. Czekamy na Wasze propozycje.

Możecie zgłaszać nie tylko propozycje artykułów, ale także pomysły związane z powstawaniem całych rubryk.

Realizując Wasze prośby, w następnym numerze chcemy zamieścić listy z opisanymi, jakże powszechnymi, problemami nastolatków i odpowiedziami, jak radzić sobie w danej sytuacji.

Pa pa!

O stronie internetowej
ZPO

Na stronie internetowej www.zpo-boronow.website.pl znajdziecie aktualności związane z wydarzeniami w naszej szkole. Warto zajrzeć do „Comeniusa" i poczytać o współpracy z naszymi krajowymi i zagranicznymi partnerami. Można się wiele dowiedzieć, a dodatkowo w każdy poniedziałek spotkać się na czacie z uczniami ze Szwecji i Włoch! Zapraszamy! M. K.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU

RECYTATORSKIEGO